Sportbajnokságok

Sportbajnokságok 2007-2009.

 

2009. május 14.

Véget ért az atlétika verseny a Zugló kupában.

A Sylvester J. P.Gimnázium legeredményesebb tanulói a következők.

100m síkfutás I. Pozsgai Dániel Sylvester 10.16 VI. korcsoport
800m síkfutás II. Bognár Kristóf " 2:21,93 V. korcsoport
400m síkfutás IV. Boros Katalin " 1:18,68 V. korcsoport
Súlylökés VI. Boros Katalin " 712 cm VI.
korcsoport 4kg súlygolyóval
Súlylökés V. Botta Ágnes " 653 cm V.
korcsoport 4 kg súlygolyóval
Súlylökés VI. Mazács Márk " 1000 cm VI korcsoport 6
kg súlygolyóval

-------------------

Március 17-én délután lejátszottuk a fiúk kosárlabda V. korcsoport döntőjét. A 9 induló csapat közül mi a második helyen végeztünk!

A hármas döntőben két mérkőzést egymás után kellett játszanunk.

A második mérkőzésen igen fáradtan mozogtunk a nagy magassági fölényben levő pihent Szent István Gimnázium ellen.

NEUMANN JÁNOS SZÁMÍTÁSTECHNIKAI SZAKKÖZÉP ISKOLA - SYLVESTER JÁNOS PROTESTÁNS GIMNÁZIUM:
24 - 39

Pontszerzők és a csapat tagjai:
JUHÁSZ BENCE 16 pont
BOGNÁR KRISTÓF 12 pont
JÓSSA BENCE 9 pont
KALLÓ DÁNIEL 2 pont
PAPP GÁBOR -
PÁL ZSOMBOR -

Szent István Gimn. - SYLVESTER J.P. Gimn. :
73 - 24

BOGNÁR KRISTÓF 12 pont
JUHÁSZ BENCE 6 pont
PÁL ZSOMBOR 4 pont
JÓSSA BENCE 2 pont
KALLÓ DÁNIEL -
PAPP BENCE -

-------------------

Február 4-én az V. kor csoportban /9-10. oszt/
Helyszín: Horvát Gimnázium

14.30-kor
HORVÁT Gimn. - SYLVESTER J.P.Gimn. 17-31

A csapat tagjai: dobott pontok
Bognár Kristóf 10.b 9 pont
Medvegy István 10.b 2 pont
Juhász Bence 10.a 10 pont
Kalló Dániel 10.a 2 pont
Papp Gábor 10.a 2 pont
Jóssa Bence 9.a 2 pont
Pozsgai Dániel 9.a 4 pont

15.10-kor
TELEKI BLANKA Gimn. - SYLVESTER J.P.Gimn. 25-32

A csapat tagjai: dobott pontok
Bognár Kristóf 10.b 11 pont
Medvegy István 10.b 2 pont
Juhász Bence 10.a 4 pont
Kalló Dániel 10.a 2 pont
Papp Gábor 10.a 2 pont
Jóssa Bence 9.a 6 pont






2007-2008.

Leány V.kcs. KOSÁRLABDA döntő

Helyszín: Szent István Gimnázium 2008.március 3
Időpont 14.30

Szent István Gimnázium - Sylvester János Protestáns Gimnázium

64-14

A csapat tagjai: pont szerzők

Boros Katalin 10.b 4 pont
Bernhardt Eszter 10.a 4 pont
Mohos Edit 10.b
Tóth Réka 10,b
Wille Katalin 10.b 2 pont
Ember Diána 9.b 4 pont
Trásy Zsuzsanna 7.a
Juhász Tímea 7.a


Időpont: 15.10


Sylvester János Protestáns Gimnázium - Teleki Blanka Gimnázium

15-18

A csapat tagjai: pont szerzők

Boros Katalin 10.b 11 pont
Bernhardt Eszter 10.a
Mohos Edit 10.b
Tóth Réka 10.b
Wille Katalin 10.b 2 pont
Ember Diána 9.b
Trásy Zsuzsanna 7.a 2 pont
Juhász Tímea 7.a


A döntő végeredménye: I: Szent István Gimnázium
II. Teleki Blanka Gimnázium
III. Sylvester János Protestáns Gimnázium

A VI. kcs. fiúk a hármas döntőben, játék nélkül szerezték meg a harmadik helyet. Sérülés és olaszországi kirándulás miatt nem tudtak kiállni.

Az V. kcs fiúk a VI. helyen végeztek.

2008.02.13 SZENT ISTVÁN Gimn.- SYLVESTER J.P. Gimn.
38-19

A csapat tagjai:
DALOTTI GERGŐ 9.b 6 pont
HERJECZKY TAMÁS 9.b
JUHÁSZ BENCE 9.a 6 pont
KALLÓ DÁNIEL 9.a
MEDVEGY ISTVÁN 9.b
PÁL ZSOMBOR 8a
TRÁSY ZSOLT 9.b
WÁGNER OLIVÉR 9.b
WILLE PÉTER 9.a 7 pont


2008.02.13 SYLVESTER J. P. Gimn.-Wesselényi Miklós Szakközép
24-27

A csapat tagjai: DALOTTI GERGŐ 9.b 4 pont
HERJECZKY TAMÁS 9.b 2 pont
JUHÁSZ BENCE 9.a 12 pont
KALLÓ DÁNIEL 9.a
MEDVEGY ISTVÁN 9.b
PÁL ZSOMBOR 8a
TRÁSY ZSOLT 9.b
WÁGNER OLIVÉR 9.b 2 pont
WILLE PÉTER 9.a 4 pont

KOSÁRLABDA VI. korcsoport ZUGLÓ KUPA

A csapat tagjai: Lőrincz Béla 12.a
Marcsel Szabolcs 12.a
Dömötör Gyula 11.a
Bodor Gergő 11.b
Juhász Bence 9.a
Wille Péter 9.a
Dalotti Gergő 9.b
Wágner Olivér 9.b

Időpont: 2008.01.29 Helyszín: Wesselényi Miklós Szakközép Iskola



SYLVESTER JÁNOS POTESTÁNS GIMN.-PETRIK LAJOS SZAKKÖZÉP ISKOLA
54-27

Pontszerzők: Lőrincz Béla 18 pont 12.a
Dömötör Gyula 12 pont 11.a
Wille Péter 8 pont 9.a
Juhász Bence 8 pont 9.a
Bodor Gergő 4 pont 11.b
Wágner Olivér 4 pont 9.b




WESSELÉNYI MIKLÓS-SYLVESTER JÁNOS POTESTÁNS GIMN.
41-45

Pontszerzők: Lőrincz Béla 29 pont 12.a
Marczel Szabolcs 4 pont 12.a
Dömötör Gyula 6 pont 11.a
Juhász Bence 4 pont 9.a
Wille Péter 2 pont 9.a

A csapat első helyen került a hármas döntőbe.

 
Csengetési rend

1. 7:55 - 8:45
2. 8:55 - 9:40
3. 9:50 - 10:35
4. 10:45 - 11:30
5. 11:55 - 12:40
6. 12:55 - 13:40
7. 13:50 - 14:35

óra
névnap
Ma 2024. június 23., vasárnap, Zoltán napja van. Holnap Iván napja lesz.