Tanulmányi eredmények

A 2006/2007 tanév versenyeredményei

Verseny megnevezése
helyezés név osztály

Gordius Matematika verseny
22. Trásy Tamás 10
52. Balogh Ádám 10
65. Vargha Ferenc 10
5. Bíró Ilona 11
39. Kecskés Gergely 11
40. Kőszegi Gábor 11
41. Kelenffy Miklós 11
43. Zerényi Anna 11
34. Horváth Bálint 12
40. Várszegi Dániel 12
44. Krózser Dániel 12
45. Felföldi Gergő 12
48. Pálinkás Anna 12
49. Kürti Katalin 12
50. Köles Zoltán 12
56. Kovács Mónika 12

Zrínyi Ilona matematika verseny
95. Trásy Zsolt 8
171. Herjeczki Tamás 8
211. Juhász Bence 8
231. Fulmer Fanni 8
249. Vincze Miklós 8

Kórustalálkozó Énekkar
festival d' Italiano
2. Bíró Ilona 11

Református középsikolák országos röplabda döntője
6.

ZSPSz - Bánhidi Béla emlékverseny
1. Stribik Dorina 7

La mia Italia
Fábián Tamás 9

Zugló kupa összesített pontverseny
4. Középiskola Lány

Zugló kupa összesített pontverseny
1. 350fő tanulói létszám alatti Ált. Iskola

 

Tanulmányi eredmények 2005-2006:

Biológia
Az Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny döntőjén Biológia I. kategóriában Kovács Magdolna Szilvia 6. helyezést ért el.


Latin
Az Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny döntőjén Latin nyelv kategóriában Pákozdi Nóra 5. helyezést ért el.

Az Ókortudományi Társaság és az Oktatási Minisztérium által rendezett Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Versenyen "minores" kategóriában Haffner Jozefa 18. helyezést ért el.

Matematika
Zrínyi Ilona Matematikaverseny
7. osztály
74. helyezett: Wágner Olivér
79. helyezett: Trásy Zsolt
csapatverseny: 14. helyezett: Sylvester János Protestáns Gimnázium 7. osztály

Gordiusz Matematikai Tesztverseny
9. osztály
19. helyezett: Trásy Tamás
10. osztály
13. helyezett: Bíró Ilona
60. helyezett: Váradi Marcell
74. helyezett: Pfeffer Zsuzsa
75. helyezett:Kelenffy Miklós
84. helyezett: Fábián Renáta
85. helyezett:Harsányi András
86. helyezett: Wilk Tímea
11. osztály
56. helyezett: Krózser Dániel
58. helyezett: Horváth Bálint
64. helyezett: Köles Zoltán
69. helyezett: Kovács Mónika
85. helyezett: Csiky András
86. helyezett: Hatnyi Pál
88. helyezett: Kürti Katalin
94. helyezett: Pálinkás Anna
12. osztály
6. helyezett: Trásy Krisztina
16. helyezett: Bíró Márton

csapatverseny: 4. helyezett:Sylvester János Protestáns Gimnázium 10. osztály
5. helyezett:Sylvester János Protestáns Gimnázium 11. osztály
7. helyezett:Sylvester János Protestáns Gimnázium 9. osztály


Az 53. évi "Európa az Iskolában" angol nyelvű versenyen a 17. és 21 év közöttiek vetélkedésében II. helyezést ért el Kozák Sámuel 11/B osztályos tanuló.

"Talpalatnyi Föld" című természetismereti, környezetvédelmi és honismereti vetélkedőn, Otthonunk Zugló c. filmpályázaton Arany fokozatú helyezést ért el Baján Simon, Haller Péter és Szabó Tamás "Szabadon iszkol" c. filmje.


Zugló Kupa

Összesített csapateredmények
A 12 gimnázium vetélkedésében II. helyezett lett a Sylvester János Protestáns Gimnázium lánycsapata, ill. IX. helyezést ért el a fiúcsapat.

Távolugrás:
V. korcsoport lány
III. helyezett: Rozgonyi Éva
X. helyezett: Tasnádi Bianka
VI. korcsoport lány
I. helyezett: Máthé Szilvia
VIII. helyezett: Réti Lili
IX. helyezett: Mácsai Magdolna

Súlylökés
V. korcsoport lány
I. helyezett: Molnár Piroska
II. helyezett: Kovács Vera
VI. korcsoport lány
III. helyezett: Réti Lili

V. korcsoport fiú
XI. helyezett: Budai Bence
XI. helyezett: Mónus Márton
VI. korcsoport fiú
XII. helyezett: Kertész Tamás
XIV. helyezett: Kelenffy Miklós

Futás 100 m
V. korcsoport lány
I. helyezett: Rozgonyi Éva
VI. korcsoport lány
I. helyezett: Berecz Katalin
VI. helyezett: Mácsai Magdolna

Futás 400 m
V. korcsoport lány
VI. helyezett: Botlik Judit
VII. helyezett: Székely Sarolta
IX. helyezett: Tratnyek Anita
VI. korcsoport lány
V. helyezett: Bíró Ilona
VI. helyezett: Wille Katalin

V. korcsoport fiú
IV. helyezett: Váradi Marcell
XIII. helyezett: Závetz Tibor
XIV. helyezett: Trásy Tamás
VI. korcsoport fiú
IX. helyezett: Csiky András
XIV. helyezett: Oriold Máté

Futás 800 m
VI. korcsoport lány
VI. helyezett: Kovács Csilla
VII. helyezett: Wille Katalin
V. korcsoport fiú
VIII. helyezett: Pásztor András
XI. helyezett: Bálint Roland
XII. helyezett: Vincze Miklós

Futás 1500 m
VI. korcsoport fiú
V. helyezett: Botlik Áron

Futás 3000 m
V. korcsoport fiú
X. helyezett: Bálint Roland

4 x 100 m-es váltó
V. korcsoport lány
I. helyezett: Sylvester János Protestáns Gimnázium
VI. korcsoport lány
III. helyezett: Sylvester János Protestáns Gimnázium

VI. korcsoport fiú
III. helyezett: Sylvester János Protestáns Gimnázium

Kosárlabda
IV. korcsoport lány
V. helyezett: Sylvester János Protestáns Gimnázium
VI. korcsoport lány
III. helyezett: Sylvester János Protestáns Gimnázium

 

 

 
Csengetési rend

1. 7:55 - 8:45
2. 8:55 - 9:40
3. 9:50 - 10:35
4. 10:45 - 11:30
5. 11:55 - 12:40
6. 12:55 - 13:40
7. 13:50 - 14:35

óra
névnap
Ma 2024. május 30., csütörtök, Janka és Zsanett napja van. Holnap Angéla és Petronella napja lesz.